| DedDedy a întrebat:

Tocmai ce mi-am cumparat un telefon nou, HTC ONE si sunt foarte praf pe el...
imi poate spune cineva cum as putea pune in telefon un film?
pentru ca, cu HTC Sync Manager nu reusesc absolut deloc sa gasesc cum as putea adauga acel film in telefon...iar cu copy paste nu imi merge ( imi da eroare windows explorer si se reseteaza)
Dau funda la cel care ma poate salva!

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Salut, ia-ti de pe market airdroid, instaleaza-l in telefon, si du-te pe web, in browser pe web-airdroid.com parca. (Eventual, iti faci cont, e gratis). Dupa deschizi folderul de files, si apesi pe upload, drag and drop pe in browser and there you go.
Cu airdroid mai poti: trimite / verifica mesaje direct din pc, poti vedea / transfera pozele, poti folosi camera direct din pc... etc. E printre cele mai utile aplicatii. (HTC One parca are android, nu?)