| AlxGoliatH a întrebat:

Tocmai m-am uitat la Telekom de abonamente si am ales unul care pare destul de convenabil.Televiziune L.Internet L. Voce M...totul la 80 de lei. Sunt curios la internet...acolo scrie ca viteza e pana la 1 Gbs. Ceea ce ma intereseaza este cam cu cat o sa downloadez.Ar avea vreo legatura faptul ca nu sunt intro zona urbana ci intr-una rurala? semnalul ar fi mai slab? Dau Funda.Multumesc anticipat

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ei nu garanteaza o viteza minima ci pana la. Aia inseamna ca depinde de computer, de liniile lor cat is de bune, de serverul de pe care iei si de pe site-ul de pe care iei (cat is de incarcate). Nimeni nu-ti poate spune cu cat o sa downloadezi.