| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-am achizitionat un telefon cu android ( Alcatel one touch 911 ) si as dori sa stiu cum se numeste acea aplicatie care blocheaza ecranul, am vazut la mai multe persoane are vreo 12 puncte pe ecran iar daca le unesti intr-o anumita ordine aleasa de tine poti debloca telefonul.
Ms, dau funda!

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu e aplicatie trebuie sa te duci la setari, apoi la locatie si securitate, apoi dai la modificati blocarea ecranului si alegi model si iti faci cum vrei tu bafta

| Andrei1099 a răspuns:

Nu e o aplicatie, este in setari ca recunoastere desen sau mazelock.

| victor73 a răspuns:

Nu e o aplicatie o gasesti la setari