| Catalin_Cata_1994_fvsv a întrebat:

tocmai mi-am cumpara un Microsoft lumia 532 de care in principiu sunt foarte multumit, dar are o problema are momente cand efectiv i se blocheaza ecranul in stand bay. Butonul functioneaza deoarece daca ii scot bateria si il repornesc merge perfect...e ceva legat de soft? credeti ca daca ii voi da actualizare soft se va remedia problema?

Răspuns Câştigător
| Amegadaisuki a răspuns:

Daaa dar nu o sa te tina foarte mult asa cel mai bine daca l-ai luat nou dul la garantie ca o sa iti dea ei altu nou ori ti-l fac pe asta de il ai acum dar daca nu l-ai nuat nou dul in servis iti ia 50 de lei sa iti reinstaleze softul
succes!