| TheFuture a întrebat:

Salut, tocmai mi-am luat un HTC one si mi s-a descarcat de tot, cat sa-l pun la incarcat pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Pana se incarca 100%.Nu trebuie sa-i mai formatezi bateria

4 răspunsuri:
| madalinGL a răspuns:

12 ore, la primele 3 incarcari.

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Pana la maxim nu trebuie formatat

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Orice telefon trebuie lăsat la încărcat până când apare bateria 100% încărcată. În general durează vreo 5 ore.

Pa-pa.

| xxx8 a răspuns:

Ba da ar fi indicat sa il ti pentru prima data 12 ore dupa poti sa il incarci normal asta [entru precautie nu uita ca bateria este incorporata si la service nu in tot deauna se reuseste sa se schimbe baterie deoarece are un grad foarte scazut de reparabilitate deci pentru prima data tinel 12 ore