| Allynn a întrebat:

Salut Toti Pentru Unu! Am si eu o intrebare mica! Intro zi eram la stadion si o colega mi.a scapat din greseala telefonul pe jos [Samsung GT-C3300].Problema nu a fost ca s-a stricat telefonul! Dar nu imi mai merge cardul! De fiecare data, in orice telefon scrie NEPERMIS! Ce pot face? FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| zidarcristi a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi alt card si pe al meu s-a stricat la fel si trebuie sa iti iei alt card
bafta! nu sunt scumpe intre30-60 de lei.
funda?

| Allynn explică (pentru zidarcristi):

Mi-am cumparat deja.dar eu vreau continutul acelui card!

2 răspunsuri:
| RobertAlexandru65 a răspuns:

Cumpara-ti alta cartela pentru telefon. Nu e mare paguba, probabil s-a stricat cand a cazut telefonul. Nu pierzi nimic daca incerci, daca telefonul era stricat il duceai la reparat. Bafta