| bunjy a întrebat:

1)am iphone 4 si am cydia pe el cred ca are jailbreak dar nu am instalous pot sa mi-l iau de pe PC sa mi-l pun pe Iphone? ca nu am net pe telefon...2)cand intru in cydia imi apare upgrading and jailbreaking help...

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

1. installous nu mai exista si daca ai cydia ai jailbreak
2. asta face de fiecare data cand intrii in installous pentru a-si upgrada sursele, serverele ceva de genul
Mai exista si alte programe de instalat aplicatii piratate desi installous era cel mai mare si cel mai bun dar nu stiu care sunt si am inteles ca viteza de descarcare e groaznica. oricum cel mai bine te conectezi la un wireless undeva in oras si iti iei cate app free vrei