| Co5m1nI0nut a întrebat:

1.Are cineva idee cand se va face un update pentru galaxy s duos?
2. Ce custom rom-uri imi recomandati pentru el care sa ii sporeasca viteza?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca ai ramas versiunea 2, sau 4 fara sa treci la 4.2 sau 4.3 chiar, nu prea ai ce sa-i faci, decat update manual prin odin.
https://forum.vodafone.ro/......td-p/68004
Nu am idee de anumite rom-uri, poate vin altii cu propuneri.

| Co5m1nI0nut explică (pentru CM7YRE):

Multumesc pentru propunere dar eu caut pentru GALAXY S DUOS nu ADVANCE

| CM7YRE a răspuns (pentru Co5m1nI0nut):

Sistemul de operare ramane tot sistem de operare. Faptul ca e disponibil pentru un telefon nu inseamna ca nu functioneaza la altele.