| KindKid17 a întrebat:

:3
Deci..Eu mi-am pus contul de Google play pe inca 3 Telefoane..Adica mai au contul meu de google, inca 3 persoane
As vrea sa stiu cum ma pot deconecta de pe toate telefoanele?
Vreau sa ma deconectez deoarece si-au luat-o in cap cu asta.
DECI VREO IDEE? CUM AS PUTEA SA MA DECONECTEZ DE PE CELE 3 TELEFOANE DE LA CONTUL DE GOOGLE?
FUNDAAAA FUNDAAA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti deconecta dar trebuie neaparat schimbata parola.Pentru ca atunci cand vei intra din nou sa poti intra doar tu.

| Morenna10 a răspuns:

Schimba-ti parola si alege sa fii deconectat de pe toate dispozitivele

| KindKid17 explică (pentru Morenna10):

Deci pot sa ma deconectez nu? Ca ei au crezut daca au contul meu..pffoai nu mai am ce sa le fac.

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Setari google play, dispozitive, deconectare, o poti face si de pe pc, de pe contul de google!