| yonnootzzz a întrebat:

A facut cineva porcaria aia de joc "castiga un iphone 5"?
Ma refer la cate intrebari sunt si cate SMS-uri ati dat.
Eu am dat un SMS si deja vad ca ma pune sa mai dau si presimt ca o sa mai imi zica sa dau.

Trebuiea sa descarc un program si credeam ca e doar inscrierea nu alte SMS-uri ca ma costa 3Euro.

Va rog ajutati-ma.

Multumesc mult. Funda celui care imi zice.

Răspuns Câştigător
| BitchImfabulous a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti pierzi vremea si banii pe asa ceva. Nu o sa castigi nimic, ei castiga euro cu care te taxeaza pe tine la mesaje.Nu a castigat nimeni nimic din asa ceva, ar fi prea usor si accesibil.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Oh,pe mine m-au păcălit. sad
Mi-au dat un aifon de jucărie. sad

| yonnootzzz explică:

Stiu ca nu castigi nimic iar eu fac mii de Euro pe seama naivilor insa eu trebuie neaparat sa fac un joc din ala la care imi pierd banii pentru ca vreau sa descarc un program si numai asa pot sa il descarc... pe toate site-urile imi cere sa fac survey-ul ala sau cum se cheama. Pot sa aleg intre horoscop, iphone etc si am ales iphone. Repet, nu vreau sa castig ceva doar sa descarc programul ala amarat ca toti vor sa castige bani.

Deci daca trebuie sa il fac stiti cate SMS-uri trebuie sa dau? Sau la horoscop e tot asa?

Multumesc mult. Voi oferi funda celui cere il consider mai de ajutor chiar daca ma sfatuiti sa imi pastrez banii.

| koji567 a răspuns:

Guh,mi s-a intamplat si mie.Am platit cam un milion din cauza asta laughing nu crede in asa ceva