| Ionide16 a întrebat:

A luat cineva din Pitesti abonament nou de telefonie mobila la Digi-Rds? MA refer la ofertele cu Samsung Galaxy S2 si Galaxy Advance! Ce ofera abonamentele, cat costa si cat costa telefonul! Daca nu e nimeni din Pitesti macar altcineva care si-a luat astfel de abonament!

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Din pacate nu cred ca o sa gasesti prea curand sunt dfecat vreo 3 orase in proiect pentru digi smart mobile

| Ionide16 explică:

Exista acest program si la Pitesti si ma interesa daca a luat cineva un telefon la abonament!

| Ionide16 explică:

Exista si la Pitesti si ma interesa daca a luat cineva un telefon la abonament!