| gabyThEbEsT a întrebat:

a nu Nokia lumia 710 si imi place foarte mult temple run! stiu ca nu merge pe acest telefon dar as vrea un alt tip de joc tot in genrun care sa mearga... va rog mult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Traista a răspuns:

Nu cred ca exista un joc asemanator care sa functioneze pe windows phone!

| gabyThEbEsT explică (pentru Traista):

Mda. iti multam fain de rasp... ai dreptate nu merg nici unu. :X thx de ajutor... si daca te pricepi la tell lasa si mie ceva ca sa te pot contacta ca mai am intrebari care necesita ptn exp nu internet big grin

3 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Subway surfers, cave run, rail rush, 3D city runner etc.

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Cred ca merge. Cauta jocuri asemanatoare pe google play.