| Mihai99182 a întrebat:

Acum 3 zile mi-am incarcat cartela cu 5 euro, mi-a mers sa sun 2 zile iar acum cand vreau sa apelez pe cineva imi spune ca am creditul insuficient, nici internetul nu imi merge. Am apelat la *100# si imi spune ca mai am 200 de minute nationale si 5000mb de net. Cine ma poate ajuta? Cum pot rezolva, va rog?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar cei de la magazin /caserie sau asistenta telefonica te pot rezolva.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Dacă nu ți-ai activat o opțiune și ai folosit cei 5 euro înseamnă că s-au terminat în cele 2 zile de convorbire. Mergi la un magazin specializat din rețeaua ta.
O zi liniștită!

| cfrtobias a răspuns:

Incarca iar si activezi o optiune cu minute si mesaje si mb, probabil ti s-a terminat