| Stefan_Bechir_Radu_1998 a întrebat:

acum cateva zile am achizitionat un iphone 5s si e codat pe nu stiu ce retea dar are givey, il introduc in iphone alaturi de o cartela Vodafone ro si cand il introduc arata pentru 30 de sec semnalul si Vodafone si dupa dispare semnalul si imi apare niciun serviciu, daca stiti ceva de givey sau cu ce cartele este disponibil, orice informatie despre givey va rog sa mi-o spuneti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BB4Eva a răspuns:

Cumpara alt Gevey. Ar trebui sa mearga cu orice cartela. Nu uita ca aceste chip-uri sunt dependente de o singura versiune de soft, deci daca intre timp ai facut un upgrade, de asta nu mai merge gevey-ul. De asta lumea nu prea le cumpara. happy