| LoWGuY a întrebat:

Salut, TPU!
Acum cateva zile mi-am bagat telefonul si ceasul in ghiozdan si ceasul cred ca a apasat pe telefon si mi-a stricat butonul de volum(doar pe ala care ridici volumul mi l-a bagat inauntru si nu mai merge)...Acum vad ca nu mai merge sa fac screenshot.
Ce legatura are butonul de volum cu screenshot-ul(butonul de power merge)?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Butonul de de Power si Volume Down se apasa simultan pentru Screenshot. Mergi cu el la un service ca nu-l poti rezolva singur.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Are mai multe legaturi butonul de volum ai grija daca nu sti sal desfaci sa tragi butonul la loc mergi la un centru nu e mare lucru