| Orange_Nicole_2002 a întrebat:

Acum ceva timp am cumparat o husa de silicon pentru telefon si se pare ca e putin mai mica, ce pot sa fac sa o mai largesc, dar nu foarte mult?
Dau funda! Pup

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu o lărgi că riști să o strici. Indicat ar fi să îți iei alta husă.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Incerci sa impingi telefonul in ea, dar nu cred c-o sa mearga dar o sa rupi probabil telefonul...Dar daca nu merge trebuie sa iti duci telefonul la magazin ca sa vada vanzatorul marimea si husa potrivita.