| sutibu719 a întrebat:

Acum vreo câteva luni am primit un Huawei Mate 20 Lite, după ce i-am făcut update la Android 10, unele iconițe și lucruri încă rămân pe ecran și se văd mai slab, iar asta mă deranjează. Când aveam Android 9.1 nu erau aceste probleme. Poate cineva sa îmi de-a o soluție? Fără downgrade vă rog.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am acelasi telefon, updatat la Android 10, si merge foarte ok... Incearca sa il restartezi.
Daca imi aduc aminte bine, in primele zile mergea si al meu mai greoi, pentru ca se instalau multe update-uri. Dar in scurt timp a mers ok.