| Batista43 a întrebat:

Salut, TPU.Acuma eu am un Samsung Galaxy S3 si pe urma as vrea sa imi cumpar si un iPhone 4S.Voi care ziceti ca este mai mai fain si mai bun? Dau funda.Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Mimzy a răspuns:

Samsung este mai bun decat Apple! Desi sunt la concurenta, Samsung este mai bun(din punctul meu de vedere), eu am S4 si merge super, iar prietena mea are 4S si deja s-a saturat de el si a zis ca mai bine isi lua Samsung, deeeci? ^_^

1 răspuns:
| deliqventa13 a răspuns:

Buna,eu prefer compania Samsung decat iPhone