| ConfruntareaSaolin a întrebat:

Salut TPU
Am 2 abonamente la telekom(vechiul cosmote) unul il am de foarte mult timp si as vrea sa stiu daca pot lua un telefon pe puncte cu abonamentul telekom daca stiti cum mi-ar fi de foarte mare ajutor raspunsul vostru

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai te duci la Telekom, verifici cate puncte ai, si ei au o lista cu telefoanele care se dau la puncte, ori poti suna la relatii clienti si iti dau detalii.
O zi bunahappy

| ConfruntareaSaolin explică (pentru caramela):

Pai este pe puncte la telekom?

| caramela a răspuns (pentru ConfruntareaSaolin):

Inainte cand eram la abonament stiu ca aceai puncte in fubctie de factura telefonica/de vechime.
Incearca sa suni..nu ai nimic de pierdut daca intrebi.
O zi bunahappy