| R3aLZz a întrebat:

Am 2 probleme
1. Am un ps2 care il deschid, ma joc, si peste 20-30 de min se inchide automat.precizez ca am scapat apa pe el
2. Ce telefon sa imi iau
Vreau unu pana in 450 lei POATE FI SI LA MANA A DOUA
Vreau sa aiba diagonala peste 4 inch, 1 gb ram,sa nu aiba lag, quad core de preferat dar poate fi si dual core si baterie peste 1700 mah.si sa se poata roota( nu neaparat)

3 răspunsuri:
| xBiiaM a răspuns:

1. Desfa PS-ul si curata-l. Daca nu merge nici atunci, du-l la reparat, daca nu, asta e.
2. Nu gasesti un telefon pana in 450 lei cu tot ce vrei tu la el.

| R3aLZz explică (pentru xBiiaM):

Am spus ca poate fi si la mana a doua

| sltlp a răspuns:

Sh iti cauti tu la 2. Nou, cam asa http://bit.ly/1AOxlmr.
1. Si care e intrebarea? Nu e clar de ce are probleme?