| ttyes a întrebat:

am 2 telefoane.Ce mi-ati propune sa fac? Sa scap de ele si sa imi iau un Samsung galaxy mini 2 nou sau sa iau un iphone 3gs la mana a 2-a cu softul din 2009? Si daca as lua iphonul, as putea sa-i maresc softul?

10 răspunsuri:
| Hazer a răspuns:

Nu stiu daca poti marii softul, dar iti propun sa iti iei un iphone 3gs.

| ÎngerCretin a răspuns:

Parerea mea este sa-ti iei Samsung galaxy mini 2 deoarece este nou, ai tot la el iar la ip. 3 e si folosit si iti trebuie programe pentru anumite chestii ( de ex. sa-ti incarci melodie pe telefon, sa ti-o pui sonerie etc). E mult mai complicat la iphone. trebuie sa ai si bani sa-l intretii

| ttyes explică (pentru ÎngerCretin):

Nu inteleg pai ce are iphonu mai naspa?

| Walle2002 a răspuns:

Softul il poti mari si se numeste IOS (la iphone) dar o sa ai probleme ca si eu am si nu merg diferite jocuri dar pe mini 2 is super merge fara lag si asa,,,, sau daca poti zic sa-ti iei un SAMSUNG Galaxy S 3 pentru ca a aparut S4 si sa ieftinit dar ia-l la mana a2a e cea mai buna alegere si cautati cu android 2.2.2 pentru ca ieste si cu 2.0.0

| ttyes explică (pentru Walle2002):

Pai si jocurile astea de ex temple run, pou, plants vs zombies, fruit ninja, coin dozer pe ce ios merg?

| MaxKiller911 a răspuns:

Mai bine ia-ti Samsung-ul pentru ca e si nou si e mai bun decat acel iPhone...

| Walle2002 a răspuns (pentru ttyes):

Nu merg nemple run, plante, etc nu merg

| Matei_Mihaela_1996 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei Samsung Galaxy Mini 2 pentru la ca iPhone 3gs bateria se descarca repede plus ca nu e asa bine sa iti iei la mana 2 doua un telefon.

| ÎngerCretin a răspuns (pentru ttyes):

La cum arata, nu e naspa. Ti-am spus ca iti trebuie bani sa-l intretii si iti trebuie programe pentru multe chestii care vrei sa le faci.

| ÎngerCretin a răspuns (pentru ttyes):

Te inteleg, toti vor iphone, sa se laude. dar trebuie sa stii prin ce a trecut! Poti sa ti-l iei, dar e posibil ca cat de curand sa se strice deoarece e la mana a 2-a. si vei plati mai mult sa-l repari. Nu iti merg nici multe jocuriwinking