| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Am abonament la Orange iaar azi am aflat ca am un cost suplimentar destul de mare.
1.As vrea sa stiu daca pot plati cost suplimentarul inainte de plata facturii totale.De exemplu factura vine pe 23. Pot plati la un magazin Orange doar cost suplimentarul?
2. Daca o pot face, suma platita va mai aparea in factura?
Multumesc

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate plăti separat şi în avans costul suplimentar, el va apare pe factură.

Toate cele bune.

| andreutz a răspuns:

Eu inteleg ca vrei sa platesti acel cost suplimentar inainte ca sa nu mai afle parintii tai (probabil) dar din pacate nu ai nici o sansa, nu se poate asa ceva. Factura se achita odata cu costul suplimentar aferent, si chiar daca ai plati pe 3 luni in avans sa zicem, factura tot o sa iti vina acasa.

| wolverine13 a răspuns:

Nu la amandoua intrebarile

| ovidiu13b a răspuns:

Fii pe fază când vine factura... mergi să o plătești și le spui alor tăi că ai plătit-o tu big grin Sper că te-am ajutat. fundăă? big grin

| JUST44FUN a răspuns:

1:il platesi cand vine factrura
2:apare pe factura

| ClaudiuTicu a răspuns:

Buna. Poti plati la Orange cost suplimentar separat... te duci la un Orange shop sau partener ii spui numele tau si numarul de telefon si ii spui ca vrei sa platesti intai cost suplimentar, si mai platesti avansul pana 29, 30 inainte de 1 a lunii, sa nu iti suspenda abonamentul si pierzi punctele. Intr-adevar se poate plati in avans cost suplimentar! Asa am patit-o si eu.