| Florian20405 a întrebat:

Am achizitionat azi un Iphone 5 replica foarte ok.As vrea sa-i activez netu imi puteti zice ce trebuie facut sunt pe Vodafone, Funda garantat!

Răspuns Câştigător
| Cipri1993 a răspuns:

Suna la relati cu clienti si iti vor trimite setarile... altfel nu ai cum, au ei datele pentru telefon exacte

| Florian20405 explică (pentru Cipri1993):

Ai funda poti baga te rog frumos id david46_florin sa vorbim

| Cipri1993 a răspuns (pentru Florian20405):

Ok ciprianrauti e si al meu

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă îţi faci cont pe vodafone.ro, poţi apoi să intri la linkul următor şi să faci setările "automat" :
https://www. vodafone.ro/personal/myvodafone/configurare-telefon/setari-automate/index.htm

Dacă nu reuşeşti, poţi face setările "manual", aşa cum sunt EXPLICATE la linkul :
https://www. vodafone.ro/personal/asistenta/telefoane-si-echipamente/setari-generale/acces-internet/Vodafone-internet-pe-mobil/index.htm

Toate cele bune.

| Florian20405 explică (pentru bursuc001):

Multumesc la fel

| bursuc001 a răspuns (pentru Florian20405):

Cu plăcere!

Mersi şi eu.

O seară frumoasă.

| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci setarile de net pe telefon:
http://www.gadget.ro/setari-gprs-edge-mms-pentru-iphone/

| beniamin1994 a răspuns:

Un sfat de acum in colo sa tii minte! nu iti mai lua telefoane replica!

| Florian20405 explică (pentru beniamin1994):

Eu sunt multumit de elwinking Sper sa nu am probleme cu el happy DOAMNE AJUTA! happy

| beniamin1994 a răspuns (pentru Florian20405):

Doamne ajuta sa nai probleme n-am zis asta! nici macar nu te cunosc! dar replica e... scurt si la subiect pff!

| anonimous22222222 a răspuns (pentru Florian20405):

De unde l-ai cumparat, de pe ce site? happywinking

| Florian20405 explică (pentru anonimous22222222):

Dual sim ...azi l-am vandut!

| ClassyAndSassy a răspuns:

Da pe setari, apoi la wifi, conecteaza-te si gata, funda?