| spy99 a întrebat:

am achizitionat un Allview h2 qubo si la majoritatea jocurilor ma scoate afara de exemplu call of duty strike team sau asphalt 8. ce este de facut va rog sa ma ajutati

dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Lacatus_Livia_1964 a răspuns:

Pai am facut o cautare pe net si am vazut ca telefonul este bun dupa specificatii cu 1. 75Gb disponibili din 4.Incearca sa dai o resetare a telefonului din fabrica =>> asta este la setari.Acuma depindesi de cerintele jocului.

Ps:Resetarea iti va sterge tot din telefon... dupa aceea va trebuie sa iti reactualizezi aplicatiile preinstalate din fabrica.Incearca sa iti iei alt antivirus decat BitDefender.

| spy99 explică (pentru Lacatus_Livia_1964):

Ok mersi! o sa incerc si asa

| spy99 explică (pentru Lacatus_Livia_1964):

Si inca ceva imi poti spune si mie de unde pot lua jocurile bune ( ma refer sa functioneze) happy

| spy99 explică (pentru Lacatus_Livia_1964):

Ai avut dreptate in legatura cu antivirusul merge acum asphalt 8 cu efectele hight mersi happy

| vampiru2011 a răspuns (pentru spy99):

Jocuri bune iei de pe android.mob.org sau de pe elitezones

10 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Fai un root si baga chainfire 3d.eu nu pot sa-ti spun cum se face pentru ca trebuie sa stai as cauti. funda?

| spy99 explică (pentru bogboy101):

Nu vreau sa ii instalez chainfire 3d pentru ca am scricat un telefon cu chestia asta
ori cum mersi big grin

| bogboy101 a răspuns (pentru spy99):

Am si eu o tabelta cu 1.6 wuad core si nu mi merg toate jocuriile.adicadoar cele performante.incearca robocap sau alte jocuri. funda?

| EusebiuR a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez dar nu cred ca aceste jocuri merg/vor merge pe telefonul tau. Multumeste-te si tu cu Candy Crush, Temple run, etc...

| Lacatus_Livia_1964 a răspuns:

Am un Allview p5magic.Nu pot să mă joc mă scoate afară. Ce mai trebuie instalat să mă pot juca sau ce altceva trebuie să fac Va rog să mă ajutați. Mulțumesc.

| Lacatus_Livia_1964 a răspuns:

Buna ziua am un Allview p5magic și am instalat jocuri Candy, la toate ma scoate afară. Ce pot face.
Mulțumesc.