| AllNone a întrebat:

Am achizitionat un Allwiew P6 Energy Lite si sincer am tras o mare teapa (este luat in rate de la Digi). Pur si simplu se blocheaza la orice aplicatie, merge foarte prost. Este posibil sa il pot schimba sau sa daca il duc la ei la reparat sa modifice ceva? Mersi!
Fara comentarii care nu isi au rostul.

5 răspunsuri:
| Dacii2326 a răspuns:

Poti sa il duci inapoi, doar e in garantie daca doar ce l-ai achizitionat, probabil daca le explici care e vorba de el o sa-ti dea altul

| AllNone explică (pentru Dacii2326):

Problema este ca asa sunt toate telefoanele, nu doar al meu. as fi dorit sa il schimb cu altceva sau alta solutie. Uite link la telefon :http://www.emag.ro/......ZRSN2BBM/. Nu mi-am dat seama ca este atat de mare diferenta intre cel simplu si Lite.

| Username55 a răspuns:

Telefonul este slab...nu ai ce sa faci crying

| Dacii2326 a răspuns:

Incearca sa ii dai un restart den fabrica, poate va merge mai bine asa

| KanezuY a răspuns:

Doar este Allview care se strica des, du-l sa ti-l schimbe!