| tgcro a întrebat:

Am achizitionat un Samsung galaxy s4 in urma cu cateva zile si cartela cosmote nu avea semnal, am crezut ca este o problema cu cartela si am schimbat-o. Iar acum am aceeasi problema, telefonul o detecteaza dar nu are semnal. Unde credeti ca este problema?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi vorba de un defect intern...
Eventual, verifică setările reţelei şi fă o căutare ( "manuală" ) de reţea!

Dacă nu rezolvi, atunci mergi cu telefonul la magazinul de unde l-ai cumpărat sau la Service-ul menţionat în Certificatul de Garanţie!

Toate cele bune.