| F1ghT a întrebat:

am achizitionat un telefon Nokia 610 Lumia si am putut sa pun mel si foto in el dar nu stiu cum sa pun jocuri, teme, aplicatii... Si sa imi pun un Ton de Apel big grin
Va rog, ajutati-ma

3 răspunsuri:
| RebekahMikaelson a răspuns:

Buna! Teme nu poti sa ii pui, dar jocuri si aplicatii le iei de pe marketplace, iar ca sa pui ton de apel e putin cam greu de explicat dar iti pot da un link pe youtube si app e explicat in engleza dar nu e greu de inteles http://www.youtube.com/watch?v=h-d5qbH1Ddc Succes! :D

| Andreea_Modol_1982 a răspuns:

Buna poate nu are jocuri sau teme dar aplicati trebuie sa aiba pentru a pune un ton dai pe melodia ta preferata si dai setare ca mesaj ton apel.

| F1ghT explică (pentru Andreea_Modol_1982):

laughing)) Mdea ce destept esti am facut dehja asta imi da doar sa sterg sau sa dau add la playlist. pe melodia respectiva..si nab am xboxlive. e normal ca am jocuri.