| anonim_4396 a întrebat:

am avg antivirus pe telefon (telefonul e Samsung galaxy s2 mini) de 1 an si acuma am incercat sa-l dezinstalez si nu merge (imi zice Dezinstalarea a esuat). Cum pot sa-l dezinstalez?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ai doua posibilitati:
instalezi titanium backup si dezinstalezi avg
conectezi telefonul la pc si descarci utilitatea de dezinstalare avg de la pagina avg, si o executi cu telefonul conectat. in cazul in care iti detecteaza avg o sa ti-l dezinstaleze.

4 răspunsuri:
| extremeA07 a răspuns:

Verifica mai intai sa fie inchis programul, sa nu ruleze si apoi incearca sa il deinstalezi.

| Aallexxuuttzzuu a răspuns (pentru extremeA07):

Am incercat si asa dar tot asa imi da...

| extremeA07 a răspuns (pentru Aallexxuuttzzuu):

I-ai oprit activitatea antivirusului din meniu?

| Aallexxuuttzzuu a răspuns (pentru extremeA07):

Da din setari -> aplicatii ->gestionare aplicatii-> si am cautat avg antivirus, am dat pe el, am dat oprire fortata si am incercat sa dezinstalez si imi da Dezintalarea a esuat.