| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o intamplare mai ciudata, sa nu radeti de ea. Ma jucam League of Legends. Eram la promotiile pentru Gold 5 (Eram Silver I). Mai trebuia sa castig un meci si intram in Gold. In acel meci o duceam foarte bine. Jucam Irelia pe top si castigam orice teamfight. La un moment dat ne-am decis sa facem baronul. Il faceam, dar de undeva apare jungle-ul lor, Pantheon, si da smite la baron, astfel furandu-l. Dupa aceasta am pierdut meciul. Eu, nervos, am izbit mouseul (ca de obicei) dar a ricosat in monitor si l-a spart. Nu l-a spart pe din afara, inauntru. Acum ma intreb daca il pot returna, pentru ca am garantie. Si daca pot, am nevoie si de cutia in care a venit monitorul? Intreb asta pentru ca aceasta cutie este rupta in doua...
Daca nu ati inteles faza cu League of Legends, nu-i nimic. Raspunsul bun primeste funda tongue

3 răspunsuri:
| lokytou a răspuns:

Alt obsedat de League of Legends

| NerdyRex a răspuns (pentru lokytou):

Nu sunt obsedat. Daca ma joc un joc si-mi place asta nu inseamna ca sunt obsedat. obsedat=chinuit neîncetat de o idee, de un sentiment, de o manie etc. Sa stii ca nu ma joc doar LoL. Mai am si alte jocuri care ma pasioneaza cum ar fi Dota, CS:GO, DayZ, L4D2,TF2,Smite

| lokytou a răspuns (pentru NerdyRex):

Bravo tie, sa traiesti mult!