| Flavy007 a întrebat:

Am cumparat o husa s-view de Samsung galaxy s3 iar eu am s3 neo si nu imi apare ecranul acela al husei. Se poate sa nu fie compatibile si deasta sa nu mearga?

3 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Exact. :)
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=6289
S3: Dimensions 136.6 x 70.6 x 8.6 mm (5.38 x 2.78 x 0.34 in)
S3 Neo: 136.6 x 70.8 x 8.6 mm (5.38 x 2.79 x 0.34 in)

| piratuu a răspuns:

Pai normal ca nu e compatibila! Compara dimensiunile dintre cele 2 telefoane si ai sa vezi.

| Flavy007 explică (pentru piratuu):

Dimensiunile sunt aceleasi pentru ca la s3 neo au schimbat doar piese din interior nu si marimea. Si eu am spus ca nu mi se afiseaza ecranul acela s-view nu ca nu intra telefonul in husa