| raul25raul a întrebat:

Am cumparat un Iphone 3 gs de pe okazii. La inceput merge perfect, dar i-am dat update la ios 6.13. Mentionez ca avea ios 5.0.1 cu jailbreak. Iar dupa update telefonul nu se mai aprinde. Apare semnul Apple si dupa se stinge si asa face mereu. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| anton7 a răspuns:

Ai facut cea mai mare prostie, telefoanele jailbreack niciodate nu pot fi updatate, acu daca mai vrei sa mearga du-te cu el la service. Funda?

| raul25raul explică (pentru anton7):

Mi l-a reparat la service
mersi pentru raspuns

2 răspunsuri:
| adrian22000 a răspuns:

Iphonul tau a uploadat un v12 ( Virus pentru Iphone virusul v12) Du-te in oras la un magazin de electronice si spune-le sa iti restarteze Sistemul. Costa aproximativ 25 lei. Bafta. Funda?