| Robertoindark a întrebat:

am cumparat un Iphone 4 la mana a 2-a si doresc sa sterg melodiile, imaginile si ce mai am de la fostul detinator al telefonului, insa cand dau formatare totala imi cere parola de la email si aici intervine problema. Email-ul de la care cere parola este al fostului detinator al telefonului, iar eu nu mai am numarul lui ca sa il sun si sa ii cer parola. Cum pot sterge tot ce am in telefon prin alta metoda? Adica cum pot sa il resetez, sa formatez total Iphone-ul?

Răspuns Câştigător
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Il resetezi happy Metoda mai simpla si daca nu stii sa resetezi telefonul te uiti pe youtube "How to reset a iPhone 4".

2 răspunsuri:
| Robertoindark explică:

Da, asta am zis si eu, dar intrebarea era cum sa il resetez big grin Ms oricumwinking

| concurs_3191 a răspuns:

Ar trebui sa resetezi telefonul!
FUNDA?