| Aurelian_Ştefan_1995 a întrebat:

am cumparat un Nokia lumia 530 si vreau sa imi pun parola la telefon si nu stiu cum si de unde, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Setari -> Ecran de blocare -> In jos ai cuvantul "Parola" sau "Pasword", depinde in ce limba ti-e telefonul. Activezi parola si selectezi o parola. happy

| TPUuser199 a răspuns:

Setari- securitate- blocarea ecranului. (Nu am lumia 530, deci nu stiu precis daca asa este, dar tot ceva de genul trebuie sa fie.) Bafta.