| Gabii_Gabriel_1998 a întrebat:

am de ales intre 2 telefoane :iphone 5 second hand si Sony xperia m4 aqua nou. Nu stiu ce sa aleg puteti sa ma ajutati?

9 răspunsuri:
| Costin_Stefan_M._1999 a răspuns:

Incearca Sony daca zici ca e nou mai ales ca e aqua!

| thelovelyangel a răspuns:

SONY XPERIA, desigur! Este mult mai rezistent si IPhone ul pentru mine este o prostie, mai ales sh.

| Remus000111 a răspuns:

Iphon

| celdesuspendat a răspuns:

Android. nu-ti lua iphone, mai ales second!winking

| Resurrection a răspuns:

Sony... deoarece la cele second pot aparea oricand surprize neplacute

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut alege Sony xperia m4 aqua nou nu merita sa cumperi second hand nu stii ce probleme poate avea

| Gabii_Gabriel_1998 explică:

Ok va multumesc o sa imi iau Sony

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tot timpul vă recomand să vă cumpăraţi un telefon NOU, din magazin, cu Factură + Garanţie!

NU cumpăraţi second-uri de pe diverse site-uri ( sau de la diverse persoane ) că veţi avea probleme cu telefonul sad

Toate cele bune!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia M4 Aqua deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php