| Fidec a întrebat:

.am doar 1200 de ron şi vreau să'mi cumpăr telefon cu un ecran mai mare..nu ştiu ce să aleg dintre un Allview P5 Qmax care costă nou 1100 de ron sau un Samsung S3 Second Hand la 1200 de ron.ce mă sfătuiţi să aleg dintre aceste două modele? Mulţumesc frumos, ofer şi fundă pentru cel mai bun răspuns!

5 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu iti recomand Allview nici daca ar fi ultimul telefon din lume! se blocheaza foarte des si carcasele lor parca sunt facute din carton! mai bine s3 second hand sau mai bine un HTC

| TheTimeKiller a răspuns:

Ai facut comparatia cam proasta deoarece qmax are ecran de 5.3 inch, iar s3 4.7 inch. In al doilea rand depinde la ce vrei sa il folosesti. Eu zic ca Allview este destul de bun acum(la momentul actual, ca inainte era destul de slab) si nu mai are problema cu lag-ul. Depinde cum te impaci cu dimensiunea telefonului. Eu as mai adauga la optiunea ta si Allview p5 quad pentru ca se misca foarte bine si nu are lag. Oricum, indiferent de ce telefon iti cumperi(dintre astea 3) iti garantez ca nu te va dezamagii, adica nu vei avea lag pe nici un model(mai ales pe p5 quad care m-am jucat si chiar e super OK fara pic de lag). Succes!

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Http://www.lenovodualsim.ro/.......0inch_63. Incearca-l pe asta. quad core 1 gb ram are root din fabrica si e doar 5 milioane.de restul ia-ti un router si o tableta

| geohandmade a răspuns:

Incearca Orange Nivo e 100 de euro si face tot ce fac telefoanele inteligente

| Andreiii45 a răspuns:

Allview P5 Qmax