| Adrian_1054 a întrebat:

am facut abonament complet 5 la rds si am luat un Lenovo a328. Ce actualizari trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ella_Maya_1984 a răspuns:

La telefon sau abonament?
Daca este in cazul telefonului trebuie doar sa actualizezi din cand in cand aplicatiile pe care le-ai download-dat. Le actuazilezi din setari. Si daca e vorba de abonament nu stiu ce sa zic...

| Adrian_1054 explică (pentru Ella_Maya_1984):

Ok, mai am o intrebare. Stau in Iasi, dar imi cere sa activez roaming, culmea ca vecinul meu din bloc nu trebuie sa activeze roaming, e tot abonat rds...

1 răspuns: