| Eastwood a întrebat:

Am facut comanda la un telefon Sony Xperia Z3.
Vreau sa stiu urmatoarele voastre pareri ( personale nu de pe google): - este bun?
- Este peste Samsung galaxy S5?
- Camera face poze de 20.7 mp?
- Tine bateria?
- Ce pareti contra si pro aveti.
Multumesc
Funda pentru cel mai detaliat raspuns!

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Mulți oameni aleg Z3 în favoarea lui S5 pentru că Samsung e mai popular. Dar crede-mă că Z3 e la fel de bun ca S5. Deși camera nu e chiar de 20.7...hai să fim serioși aici. Uită-te pe youtube la un tutorial în care testează camera și îți vei da singur seama laughing
Bateria atâta timă cât îl folosești pentru jocuri/facebook și diferite aplicații o să-ți consume destul de mult. Oricum bateria te ține 1 zi cu siguranță. Mie personal Z3 mi se pare mai bun ca S5.