| BlackHear7 a întrebat:

Am facut root la un s4 i9505, si am vrut sa dau o resetare din fabrica sa-l curat si sa mearga ca inainte, pentru ca e incarcat cu tot felul de chestii etc.
Dar ramane la "shutting down" si se invarte chestia aia de loading,
altceva nimic..ramane asa.l-am lasat destul de mult si nu trece la treaba.
Stie cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

L-ai resoftat gresit. Mergi cu el la un service sa-l resofteze ei sau poti cauta pe youtube resoftare pas cu pas si sa il resoftezi iarsai alta varianta nu ai!

| BlackHear7 explică (pentru DrTerrible):

Am rezolvat nu era de la root, pur si simplu era un crash pe undeva, a existat si varianta pe care tu ai zis ca nu o am, am intrat in recovery mod am dat factory reset si..done big grin daca tot esti singuru care ai raspuns iti dau si funda.

1 răspuns: