| OGO a întrebat:

Am facut update la iPhone 4s cu 6.1.3 si nu sa mai instalat Cydia.Stiti din ce cauza, si cum sa recuperez Cydia? Adica pot sa fac o resetare totala la telefon sa revin la update-ul cu care a fost facut telefonul? Raspuns urgent si convingator va rog

Răspuns Câştigător
| DanielNenu84 a răspuns:

Nu se poate face downgrade. Cydia nu merge pe IOS 6. x.x. Platesti toate softurile care nu sunt gratis. Mai ai varianta sa le descarci de pe net si sa le instalezi cu xilisoft iphone platinum. Bafta!