| greatLOL a întrebat:

Am gasit pe EMAG un telefon ALLVIEW P5 mini, costa 550 lei(ceea ce mie mi se pare f ieftin pentru ce performanta ofera, Cortex A9 1000MHz). Ce parere aveti? Sa mi-l cumpar sau nu? Asa ca un cadou de craciun...

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Este un telefon BUN la un preţ accesibil, dacă ai grijă de el te va ţine mult!

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://allview.ro/shop/p5-mini.html

Deci, eu zic să-l cumperi!

| greatLOL explică (pentru bursuc001):

Stiu specificatiile tehnice. Stiu totul despre el. Vreau sa stiu daca cineva il are si ce parere are despre el, cat de luminos si clar si colorat se vede pe ecran happy Dar iti dau funda pentru ca e cel mai bun raspunswinking

| Seby90 a răspuns:

E brand romanesc, daca te risti te risti pe barba ta.

| greatLOL explică (pentru Seby90):

Salut.Brand ROMANESC, piese importate din CHINA, ca majoritatea SMARTPHONE-urilor. Ei doar le asambleaza si le scot la vanzare.Gandeste inainte sa vorbesti.

| Seby90 a răspuns (pentru greatLOL):

Vorbesti in plus prietene; nu am spus ca sunt facute piesele in Romania. Am spus ca este brand romanesc.

Ti-as sugera acelasi lucru sa gandesti inainte sa deschizi gura, dar asta ar insemna sa te auzi spunand anomalii and you'd probably die a little inside.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Mi se pare un telefon bunicel.Are procesor mare asta mi se pare bun la el.Nu prea stiu ce sa zic.Eu as zice sa ti-l iei.Pa,pa

| Hash001 a răspuns:

E cam nasoliu telefonul, cam putini rami si e o firma putin cunoscuta.

| greatLOL explică (pentru Hash001):

Firma Allview e cunoscuta, e brand ROMANESC, telefon prezentat de Gheorghe Buhnici, I Like IT, Pro TV.Ram 512, ca majoritatea Galaxy-urilor.Nasol? Pai frate daca il compari cu Iphone 4, 5 sau Galaxy S2, S3 normal...

| radu75 a răspuns:

Eu am de 2 sapt. nu am nimic contra, astept intrebari sau nelamuriri. e super telefon la banii astia, mai bun decat multe modele Samsung chiar.

| Darcklight a răspuns:

Da se merita!