| OvidiuNegr a întrebat:

Am gasit un telefon pe Tocmai(iphone 5s) http://www.tocmai.ro/iphone-5s-nou-original-neverlock-19 174839.html Ce parere aveti despre el este replica? Daca nu cum de este asa de ieftin? Sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa4 a răspuns:

Acolo scrie ca e original, poate acea persoana il vinde mai ieftin pentru a fi cumparat. happy Cred ca poti sa tii-l cumperi.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu pare replica din poze. Replicile ai imbinarile foarte proaste. Ala arata original. Sa ii spui cand il cumperi sa iti scoata din el contul de icloud.