am Huawei Ascend Y330 si am incercat o multime de programe pentru rooting, si niciunul nu a mers.La unele reusea sa se rooteze dar dupa ce se dadea restart la telefon iar nu era rootat.Care este problema, si cum o rezolv?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai încercat să-i dai root? Dacă ai descărcat programele de pe Google Play, nu mă mir. Puține cunoștințe de programare dacă ai, îți dau un site. Dacă nu ai, mai bine nu-i dai root.

Am folosit programe de pe PC.(iRoot, KingRoot, KingoRoot, WonderShare MobileGO, SRS Root si nimic...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i poți da root cu programele obișnuite. Dacă te pricepi la programare și la android, îți poți rezolva tu singur, altă caale (deocamdată, de când a apărut modelul) nu există. Cel puțin eu încă nu am găsit nicăieri. Sunt sigură că unii programatori au încercat să rezolve singuri dar nu ți-aș recomanda să le ceri varianta că nu se știe ce-ți vor da sau dacă se pricep cu adevărat sau nu.