| tigru89 a întrebat:

Am Huawei P8 Lite, deci vorbesc despre facebook notificare prin mobil si l-am facut setarile bifat notificarile,led, etc si tot nu imi primesc notificarile si cand intru facebook si vad da am primit notificari nr.2 sau mai multe etc si la fel Instagram am primit notificarile prin mobil dar nu apare leduri straight face in rest whatsapp, imo etc merge doar asta Facebook deloc doar merge Messenger in Facebook, nu stiu cum sa fac setarile sau alte chestii nu prea ma pricep. Va rog cineva despre ce vorba...Multumesc mult! Dau Funda cand va functioneaza mobil meu. happy

1 răspuns:
| lilith16 a răspuns:

Nu are treabă cu telefonul, Facebook prin actualizarile lui are multe erori te pot ajuta spunandu-ti ca ar fi bine sa il dezinsatalezi si sa il instalezi din nou daca problema persistă aici ai putea avea dreptate si sa spui ca are ceva telefonul si sa ii dai un mic reset (e bine ca ii se şterg si micii viruşi care cauzează erori si cureţi si telefonul de reziduri neimportante) acum fa ce vrei dar asta e părerea mea