| steficelfrumossibun a întrebat:

Am in oras un restaurant care ofera wi-fi gratuit.Trec de s pe acolo si profit de el.Dar in ultima vreme, cand incerc sa ma conectez se conecteaza cu 4 liniute(maximul la telefonul meu-Vodafone Smart mini 875)dar in loc ca iconita de sus cu liniutele sa se faca albastra cum ar trebui, ramane gri si e ca si cum nu as fi conectat la wi-fi.Cum rezolv problema fara sa ma intorc la setarile din fabrica?

1 răspuns:
| MewMewKat a răspuns:

Alt telefon frate...ia-ti unul mai bun ca Samsung Galaxy Core Prime