| Silviu737 a întrebat:

Am instalat pe Android aplicația kodi. Si am descarcat addonul ace stream addon pentru a reda programe tv prin el. Intrebarea este. Cum pot reda stream-urile ace stream din kodi, pe tv prin DLNA? Dau funda celui mai bun răspuns

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Acestream NU reda tv-ul... TAU
reda stream-uri de pe internet
si gasesti stream-uri, incearca https://mywebtv.info

PS ca sa redai tv-ul tau, ei bine NU se poate din TV, decat daca, gasesti o aplicatie pentru asa ceva, si e posibil pe un smart tv, dar eu nu am auzit pana acum
sau sa ai un tuner tv bagat in calculator si sa setezi un sistem de stream, iar, nu am folosit chestia asta, dar stiu sigur ca exista solutii, am impresia chiar ca vlc-ul poate... BINE!

| Silviu737 explică:

Sau vreo modalitate de a partaja videourile din kodi in alt player Mx player, vlc