| ronnan a întrebat:

Am instalat pe telefon, am un Samsung galaxy s9, jocul gladiatorheroes si l-am dezinstalat si a ramas pictograma, cum fac sa o sterg?

Răspuns Câştigător
| Vali215 a răspuns:

Daca tu spui ca l-ai dezinstalat dar a ramas pictograma incearca sa-i dai restart la telefon.

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Ţii cu degetul apăsat pe ea şi o duci la coşul de gunoi? nu am avut un S9, poate e un procedeu mai complicat şi nu ştiu eu dar în general aşa se face.

| Illuminati2016 a răspuns:

Intri in setar, dupa aplicatii, cauti aplicatia, ii dai dezinstalare. funda?