| wwkong1 a întrebat:

am intrat intr-o dimineața pe Facebook, și am vrut să caut pe cineva...Și când am căutat, îmi apare doar numele, nu și poza de profil... Știe cineva, va rog!

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Probabil este o eroare de la tine sau ai primit suspend pentru ceva timp, probabil ca ai postat ceva +18 sau ai luat un virus fara sa stii si ai fost raportat la Facebook, daca ai suspend in ceva timp o sa poti cauta din nou.

3 răspunsuri:
| user924849874 a răspuns:

Nu toata lumea are poza de profil pe Facebook.Deci,nu e nimic de facut.

| wwkong1 explică (pentru user924849874):

Nu, la orice persoană pe care o caut nu îmi apare poza, știu și eu asta.Îmi apare doar numele.Și când dau pe nume îmi apar persoane, locuri, etc.N-ai înțeles întrebarea.

| Dinu_Ioana_2000 a răspuns:

Salut.
Nu poti face nimic.
Este o eroare de la Facebook, si mie mi se intampla uneori.
O sa isi revina el. Sper ca te-am ajutat happy