| Betty1999 a întrebat:

Am iphone 7 plus, de ceva timp nu pot efectuta apeluri de nici un fel. Daca incerc pe Facebook cand persoana respectiva raspunde imi apare pe ecran call filed, cand incerc pe wapp imi spune ca sunt intr-o alta convorbire, cand de fapt nu vorbesc cu nimeni si cand incerc apel normal pe telefon nu suna ci doar imi apar secundele ca de obicei, dar nu se aude nimic si nici nu pot primi.
Are habar cineva care ar fi problema?
Funda.Mersi.

1 răspuns:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Posibil virus. daca ai actele de garantie, du-te la reprezentanta de unde l-ai cumparat sa ti-l resofteze sau sa ti-l inlocuiasca.