| NoNamemartes a întrebat:

am iphone X si cand vreau sa trimit prin mesaje un animoji nu ma lasa, nu imi zice nimic, de ce, trebui sa platesc ceva sau?

6 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut,
cred că depinde și ce telefon are persoana căreia vrei să îl trimiți.
E ca si cu Imessage o chestiune de compatibilitate a aparatelor.

| NoNamemartes explică (pentru catablondu):

@catablondu incerc sa ii trimit tot cuiva care are iphone x si tot nu merge, iti dau funda daca ma ajuti?

| NoNamemartes explică:

Esti terminat?

| gogu220 a răspuns (pentru NoNamemartes):

Nu şti şi tu că pe sms nu merge? Doar pe WhatsApp

| Danut4439 a răspuns:

In primul rand, nu s-a dat mare, are o problema si in al doilea rand de ce te-ai da mare cu mercedesu lu vecinuto' cand nu il ai tu.