| blackmangeorge90 a întrebat:

Am luat un Nokia 225 la abonament si am constat ca nu pot sa ii fac setarile pentru internet.Am sunat la relatii cu clientii(telekom)si mi-au trimis setarile pe mail dar am constatat ca nu se potrivesc desi eu am spus modelul telefonului.Mentioneza ca imi merge facebook pe el dar nu pot sa intru pe internet.Ma poate ajuta cineva? stiti daca este o problema generala la modelul asta de tefoane sau daca doar al meu este asa?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai pe toate telefoanele daca bagi setarile merg daca nu le bagi nu merg sau merge doar cateva lucruri.
Pai la Orange simplu pe site-ul lor iti alegi marca telefonului bagi numarul si iti trimit un fel de mesaj pe care il deschizi si dai instalare si boom merge happy Cauta asa ceva si pe site-ul de la telekom. poate poate au si ei asa ceva. altceva nu ai ce face decat daca iei legatura cu ei sa trimita un alt email sau mesaj. Bafta